Restaurace

VÝBORNÁ MODERNÍ A TRADIČNÍ GASTRONOMIE

O RESTAURACI

Naše hosty v restauraci Hotelu Cvilín se vždy snažíme potěšit především rozmanitostí pokrmů. Na své si tak přijdou nadšenci zahraniční kuchyně, ale i příznivci českých specialit.

Jsme si vědomi, že pouze kvalitní výběr surovin a profesionální přístup přináší kvalitní gastronomický zážitek. Nabízíme pečlivě vybraná nejlepší tuzemská vína spolu s velmi kvalitními víny ze zahraničí. Ať už se tedy zastavíte na menu během polední pauzy v práci nebo se rozhodnete užít si u nás romatickou večeři, budeme dělat vždy vše co je v našich silách pro Vaši spokojenost.

Pravidelně se také účastníme každoročního Grand Restaurant Festivalu pod záštitou Pavla Maurera. V roce 2012 se nám podařilo obsadit skvělé 5. místo v celkovém hodnocení měst. „V letošním ročníku mě nejvíc překvapilo městečko Krnov, ze kterého se účastnila soutěže Grand Restaurant jediná restaurace. Hotel Cvilín byl pátý nejlepší v republice," prohlásil v roce 2012 milovník dobrého jídla Pavel Maurer. Není proto překvapením, že se i v roce 2017 budeme pokoušet navázat na úspěchy z předešlých let. "Nejezte blbě", a přijďte si vychutnat zvýhodněné degustační menu inspirované lokálními surovinami, kreativitou našeho šéfkuchaře a tématem "Baroko na talíři".


! Fresh Hit !

Kromě výběru À La Carte pro Vás máme vždy čerstvou rybu v různých úpravách. Aktuální výběr naleznete na první straně našeho jídelního lístku. 


Grand Restaurant Festival 2017 - Baroko na talíři

15.1. - 28.2.2017

  • Telecí brzlík na zrcadle z červené řepy s křenovou pěnou, vaječná sedlina s lanýžem
  • Křepelka s mandlovou nádivkou na ragú z hříbků a smetany, hráškové lusky, karotkové pyré
  • Čokoládový dortík s makovou zmrzlinou, anglickým krémem a ovocem

             

Děkujeme Všem, kteří se zastavili ochu​tnat naše degustační menu a opět se těšíme na příští rok!


PROVOZNÍ DOBA

PO - ČT 9:00 - 22:00
PÁ - SO 9:00 - 23:00
NEDĚLE 9:00 - 22:00

 

Vaříme pro Vás denně do 22:00.


Do restaurace a na terasy je vstup se psy zakázán! Děkujeme za pochopení.

Rychlá rezervace ubytování